Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

Zamówienia i ich realizacja.

1. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych, w przypadku płatności kartą lub przelewem, powyższy termin rozpoczyna się od dnia wpływu należnej kwoty na wskazany rachunek bankowy sklepu. W wyjątkowych przypadkach czas ten może ulec przedłużeniu o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

2.Termin realizacji zamówienia, to czas pomiędzy potwierdzeniem złożenia zamówienia, a przekazaniem towaru Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej. Zamówienia w trakcie realizacji nie może być anulowane.

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez e-sklep e-maila, potwierdzającego dokonanie zamówienia, lub po wpływie należności na rachunek sklepu.

4. Zamówienie niepotwierdzone przez Klienta do 7 dni roboczych będzie anulowane.

5. Przy wyborze formy płatności przelewem, należność należy przekazać na wskazany rachunek bankowy sklepu.

6. Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku po godzinie 14:00 będą rozpatrywane następnego dnia, natomiast zamówienia złożone w piątek po godzinie 14:00, soboty, niedziele i święta, w najbliższym dniu roboczym.

7. Ceny podane przy poszczególnych asortymentach są wiążące w chwili złożenia zamówienia. Faktura lub paragon wystawiane są w formie drukowanej. Wybrany dokument dołączany jest do przesyłki.

8. Koszty dostawy pokrywa Kupujący.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl